Výsledková listina 2015

Listina výherců :               1.závod 4.7.2015
Pionýr            1. Vobořil Matrin
                     2.  Rezek  Pavel
                     3.  Kotlík Zdeněk  ml.

Domalep        1.  Olišar  Václav
                     2. Srb Lukáš
                     3. Keller  Milan

Moped           1.  Novák  Pavel
                     2.  Bakula Jiří  ml.
                     3.  Mudroch Milan

Speciál            1.  Matějka  Jaroslav

                      2.  Hrubeš  Michal
                      3.

Moto 50         1.  Maršoun  Václav
                     2.  Uller Tomáš
                     3.  Plzák  Václav

Pařez             1.  Fučík  Karel
                     2.  Vošický Jan
                     3. 

 

Babeta          1. Dupal  Radek

                    2. Blažek  Tomáš

 

Ženy            1. Růžičková  Andrea

                   2. Breburdová  Renáta

                   3. Smbůrková  Radka

 

Junioři do 10 let        1. Fučík  Adam
                               2. Kos Lukáš
                               3. Křepelka Josef

Junioři do 15 let  ostrá
                               1. Busta  Tomáš
                               2.  Vrána  Antonín

                               3. Vavrla Lukáš

Junioři do 15 let pionýr 
                               1. Koudelka Martin
                               2. Slavíček  David

                               3.

 

MINIČTYŘKOLKY       1.Samek  Robert

                              2. Samek  Jakub

Listina  výherců  1. závodu 2.7.2011
     zúčastnilo se 71 jezdců:

Pionýr                   1. Nejedlý  Ondřej
                            2. Paser  Martin
                            3. Kotlík  Zdeněk

 

Domolep               1.  Olišar  Václav
                            2.  Brožek  Jan
                            3.  Sommer  Jiří

 

Moped                  1. Bakula  Jiří  ml.
                            2. Rozehnal  Jiří
                            3. Štěpánek  Tomáš

 

Speciál                 1. Kraus  Milan
                            2. Sechovec  Daniel
                            3. Švechovič  Vladislav

 

Moto  50               1. Plzák  Michal
                            2. Ryšavý  Jindřich
                            3. Závorka Milan

Pařez                   1. Novák  Pavel
                            2. Fučík  Karel
                            3. Nixbauer  Karel

 

Nad  100 kg          1. Plzák  Václav
                            2. Holešovský  Vlastimil
                            3. Louda  Jiří

 

Ženy                     1. Bártová  Magda
                            2. Bakulová  Martina
                            3. Nováková  Lenka

 

Junioři do 10 let      1. Pajer  Tomáš
                             2. Vrána Antonín
                             3. Janata  Filip

 

Junioři do 15 let     1. Havlín  Tomáš
                            2. Pajer  Antonín
                            3. Klofáč  Vít

 

Juniorky do 15 let   1. Brzoňová  Marika
                             2. Švechovičová  Vanesa
                             3. Dupalová  Jitka

 

SPRINT                1. Ryšavý Jindřich
                            2. Stýblo   Jiří  st.
                            3. Kotlík Zdeněk



Více zde: http://fichtlcup.webnode.cz/vysledkova-listina-/


Sprinty           1. Fiala Pavel
                     2. Matějka Jaroslav
                     3. Václav  Maršoun
Největší vrak       Koubek  Oldřich

Nejlepší desing       Hrubeš Michal

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Listina výherců                   1.závod 29.8.2015
Pionýr             1. Kotlík Zdeněk ml.
                      2.  Kotlík Zdeněk  st.
                      3.  Janda Michal

Domalep         1.  Olišar  Václav
                      2.  Keller  Milan
                      3.  Brožek Jan

Moped            1.  Novák  Pavel
                      2.  Bakula Jiří  ml.
                      3.  Bakula Jiří  st.

Speciál            1.  Matějka  Jaroslav
                      2.  Hrubeš  Michal
                      3. 

Moto 50          1.  Maršoun  Václav
                      2.  Uller Tomáš
                      3.  Starec Daniel

Pařez              1.  Fučík  Karel
                      2.  Prchal  Miroslav
                      3. Koubek Oldřich

 

Babeta          1. Blažek  Tomáš

                    2. Dupal  Radek

                    3. Samek Petr

 

Ženy            1. Růžičková  Andrea

                   2. Breburdová  Renáta

                   3.


Junioři do 10 let         1. Hroch Daniel
                                2. Křepelka Josef
                                3. Křepelka Jan

Junioři do 15 let  ostrá

                                1. Sedláček  Miroslav
                                2. Vavrla  Lukáš

                                3.

 

Junioři do 15 let pionýr 
                               1. Koudelka Martin
                               2. Málek Ondřej

                               3.Petržilka  Jakub

 

Dívky do 10 let      1. Olišarová Adéla
 

MINIČTYŘKOLKY    1.Uller  Richard

                              2. Samek  Robert

                              3. Samek Jakub

Sprinty           1. Václav  Maršoun
                     2. Matějka Jaroslav
                     3. Hrubeš  Michal

Listina  výherců  1. závodu 2.7.2011
     zúčastnilo se 71 jezdců:

Pionýr                   1. Nejedlý  Ondřej
                            2. Paser  Martin
                            3. Kotlík  Zdeněk

 

Domolep               1.  Olišar  Václav
                            2.  Brožek  Jan
                            3.  Sommer  Jiří

 

Moped                  1. Bakula  Jiří  ml.
                            2. Rozehnal  Jiří
                            3. Štěpánek  Tomáš

 

Speciál                 1. Kraus  Milan
                            2. Sechovec  Daniel
                            3. Švechovič  Vladislav

 

Moto  50               1. Plzák  Michal
                            2. Ryšavý  Jindřich
                            3. Závorka Milan

Pařez                   1. Novák  Pavel
                            2. Fučík  Karel
                            3. Nixbauer  Karel

 

Nad  100 kg          1. Plzák  Václav
                            2. Holešovský  Vlastimil
                            3. Louda  Jiří

 

Ženy                     1. Bártová  Magda
                            2. Bakulová  Martina
                            3. Nováková  Lenka

 

Junioři do 10 let      1. Pajer  Tomáš
                             2. Vrána Antonín
                             3. Janata  Filip

 

Junioři do 15 let     1. Havlín  Tomáš
                            2. Pajer  Antonín
                            3. Klofáč  Vít

 

Juniorky do 15 let   1. Brzoňová  Marika
                             2. Švechovičová  Vanesa
                             3. Dupalová  Jitka

 

SPRINT                1. Ryšavý Jindřich
                            2. Stýblo   Jiří  st.
                            3. Kotlík Zdeněk



Více zde: http://fichtlcup.webnode.cz/vysledkova-listina-/

POŘADÍ  DRUŽSTEV

1.Olišar Václav,Keller Milan,Maršoun Václav

2. Novák Pavel,Bakula Jiří st.Bakula Jiří ml.
3.Breburdová Renáta,Růžička Jan,Starec Daniel


Fanoušek : Podhorský Jaroslav
Desing : Prchal Miroslav
Vrak : Vobecký Jan