Listina  výherců  1. závodu 2.7.2011
     zúčastnilo se 71 jezdců:

Pionýr                   1. Nejedlý  Ondřej
                            2. Paser  Martin
                            3. Kotlík  Zdeněk

 

Domolep               1.  Olišar  Václav
                            2.  Brožek  Jan
                            3.  Sommer  Jiří

 

Moped                  1. Bakula  Jiří  ml.
                            2. Rozehnal  Jiří
                            3. Štěpánek  Tomáš

 

Speciál                 1. Kraus  Milan
                            2. Sechovec  Daniel
                            3. Švechovič  Vladislav

 

Moto  50               1. Plzák  Michal
                            2. Ryšavý  Jindřich
                            3. Závorka Milan

Pařez                   1. Novák  Pavel
                            2. Fučík  Karel
                            3. Nixbauer  Karel

 

Nad  100 kg          1. Plzák  Václav
                            2. Holešovský  Vlastimil
                            3. Louda  Jiří

 

Ženy                     1. Bártová  Magda
                            2. Bakulová  Martina
                            3. Nováková  Lenka

 

Junioři do 10 let      1. Pajer  Tomáš
                             2. Vrána Antonín
                             3. Janata  Filip

 

Junioři do 15 let     1. Havlín  Tomáš
                            2. Pajer  Antonín
                            3. Klofáč  Vít

 

Juniorky do 15 let   1. Brzoňová  Marika
                             2. Švechovičová  Vanesa
                             3. Dupalová  Jitka

 

SPRINT                1. Ryšavý Jindřich
                            2. Stýblo   Jiří  st.
                            3. Kotlík Zdeněk

 

PRŮBĚŽNÉ  POŘADÍ  DRUŽSTEV
1.Novák P.  Bakula  J. Štěpánek  T.
2. Kraus M.  Švechovič  V.  Závorka M.
3. Nejedlý  M.  Nejedlý O.  Nixbauer V.
4. Stýblo J. st. Stýblo J. ml.  Krupička M.
5.Sechovec D.  Vošický J. Maršoun V.
6. Munzar D.  Sukdolák T. Sukdolát T. Sukdolát L.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Listina  výherců  2. závodu 3.9.2011
     zúčastnilo se 63 jezdců:


Pionýr                   1. Kotlík  Zdeněk
                            2. Rezek Pavel
                            3. Pajer  Tomáš


Domolep               1.  Olišar  Václav
                            2.  Plzák  Pavel
                            3.  Keller  Milan


Moped                  1. Bakula  Jiří  ml.
                            2. Štěpánek Tomáš
                            3. Bakula  Jiří  st.
Speciál                 1. Kraus  Milan
                            2. Švechovič  Vladislav
                        
Moto  50                1. Maršoun Václav
                            2. Hrůza Martin
                            3. Závorka Milan


Pařez                    1. Bárta František  ml.
                            2. Novák  Pavel
                            3. Nixbauer  Karel


Babeta a nad  100 kg            1. Ryšavý Mirek
                                           2. Plzák  Václav
                                   


Ženy                     1. Petrusová Renata
                            2. Bártová  Magda
                            3. Vosáhlová Jana


Tandem                 1.Plzák Michal  a  Medunová  Iveta


Junioři do 10 let       1. Vrána Antonín
                             2. Málek  Ondra
                             3. Janata  Filip


Junioři do 15 let      1. Pajer  Antonín   a  Milichovský  Dan
                             2. Klofáč Vít
                             3. Pajer  Tomáš


Juniorky do 15 let   1. Brzoňová  Marika
                            2. Dupalová  Jitka
                            3. Švechovičová  Vanesa


POŘADÍ  DRUŽSTEV
1.Novák P.  Bakula  J. Štěpánek  T.
2. Kraus M.  Švechovič  V.  Závorka M.
3. Sechovec D.  Vošický J. Maršoun V..



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Listina  výherců  1. závodu 23.6.2012
     zúčastnilo se 65 jezdců:

Pionýr                   1. Rezek  Pavel
                            2. Kotlík  Zdeněk
                            3. Šťastný Ondřej
 

Domalep               1.  Keller  Milan
                            2.  Štěpánek  Jan
                            3.  Holešovský Michal
 

Moped                  1. Štěpánek  Tomáš
                            2. Bakula  Jiří  ml
                            3. Bakula  Jiří  st. 

Speciál                 1.  Sechovec  Daniel
                            2.  Sechovec  Pavel
                            3.  Kupec  Jan

 

Moto  50               1. Plzák  Václav
                            2. Hrůza  Martin
                            3. Šotola Jakub

Pařez                   1. Fučík  Karel
                            2. Zubec Radek
                            3. Nixbauer  Václav

 

Ženy                     1. Petrusová Renata
                            2. Bártová  Magda
                            3. Borešová  Michaela

 

Junioři do 10 let      1. Vrána Antonín
                             2. Janata  Filip
                             3. Fučík Adam

 

Junioři do 15 let     1. Pajer  Antonín
                            2. Šára  Václav
                            3. Pajer  Tomáš


 

Juniorky do 15 let   1. Dupalová  Jitka
                             2. Brzoňová  Marika
                             3.
 

SPRINT                 1. 
                            2. .
                            3.
 

PRŮBĚŽNÉ  POŘADÍ  DRUŽSTEV
1.Petrusová R.  Bártová  M.  Borešová M.
2.Novák P.  Bakula  J. Štěpánek  T.
2.Plzák M.  Plzák V. Keller M.
3. Sechovec D.  Vošický J. Sechovec P.
4. Hrůza M.  Maršoun V.  Zubec R.
5. Smejkal M. Nečil J.  Keller V.

 

Listina  výherců  1. závodu 29.6.2013
zúčastnilo se 57 jezdců

Pionýr                   1. Martin Vobořil
                            2. Pavel  Rezek

                            3. Martin Kalus

 

Domalep               1. Václav Olišar

                            2.  Milan  Kos

                            3.  Jan  Štepánek

 

Moped                  1. Jiří  Bakula ml.

                            2. Pavel  Novák

                            3. Jiří  Bakula st..

 

Speciál                 1. Jan Kupec

                            2. Tomáš Peca

                            3. Pavel Sechovec 

 

Moto  50                1. Martin  Hrůza

                             2.Roman Ryšavý

                             3.Pavel Balíček

 

Ženy                      1.Michaela  Borešová 

                             2. Bártová  Magda

 

Junioři do 10 let      1.   Vrána Antonín
                             2.  Janata  Filip

 

Junioři do 15 let      1.Vavrla  Jan

                             2.Pajer  Tomáš

                             3. Pajer Antonín

 

SPRINT                 1.  Václav  Maršoun

                            2.  Martin Vobořil

                            3. Tomáš Janda

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Listina výherců :               1.závod 28.6.2014
Pionýr            1. Vobořil Matrin
                     2.  Rezek  Pavel
                     3.  Kotlík Zdeněk

Domalep        1.  Plzák  Pavel
                     2. Olišar  Václav
                     3. Kos  Milan

Moped           1.  Štěpánek Tomáš  st.
                     2.  Novák  Pavel
                     3.  Bakula Jiří  ml.

Speciál           1.  Ryšavý  Jindřich
                     2.  Matějka  Jaroslav
                     3.  Hrubeš  Michal

Moto 50         1.  Maršoun  Václav
                     2.  Plzák  Michal
                     3.  Plzák  Václav

Pařez            1.  Fučík  Karel
                    2.  Koubek  Oldřich
                    3.  Milichovský  Petr

Junioři do 10 let        1. Vrána  Antonín
                               2. Křepelka Josef
                               3. Malina Aleš

Junioři do 15 let  ostrá
                               1. Pajer  Antonín
                               2. Pajer  Tomáš
Junioři do 15 let simson  
                               1. Novák Petr
                               2. Vítů Petr

Listina  výherců  1. závodu 2.7.2011
     zúčastnilo se 71 jezdců:

Pionýr                   1. Nejedlý  Ondřej
                            2. Paser  Martin
                            3. Kotlík  Zdeněk

 

Domolep               1.  Olišar  Václav
                            2.  Brožek  Jan
                            3.  Sommer  Jiří

 

Moped                  1. Bakula  Jiří  ml.
                            2. Rozehnal  Jiří
                            3. Štěpánek  Tomáš

 

Speciál                 1. Kraus  Milan
                            2. Sechovec  Daniel
                            3. Švechovič  Vladislav

 

Moto  50               1. Plzák  Michal
                            2. Ryšavý  Jindřich
                            3. Závorka Milan

Pařez                   1. Novák  Pavel
                            2. Fučík  Karel
                            3. Nixbauer  Karel

 

Nad  100 kg          1. Plzák  Václav
                            2. Holešovský  Vlastimil
                            3. Louda  Jiří

 

Ženy                     1. Bártová  Magda
                            2. Bakulová  Martina
                            3. Nováková  Lenka

 

Junioři do 10 let      1. Pajer  Tomáš
                             2. Vrána Antonín
                             3. Janata  Filip

 

Junioři do 15 let     1. Havlín  Tomáš
                            2. Pajer  Antonín
                            3. Klofáč  Vít

 

Juniorky do 15 let   1. Brzoňová  Marika
                             2. Švechovičová  Vanesa
                             3. Dupalová  Jitka

 

SPRINT                1. Ryšavý Jindřich
                            2. Stýblo   Jiří  st.
                            3. Kotlík Zdeněk



Více zde: http://fichtlcup.webnode.cz/vysledkova-listina-/


Sprinty           1. Václav  Maršoun
                     2. Kotlík Václav
                     3. Matějka Václav

Páka              1.  Vavrla   Michal
                     2.  Vrána  Antonín
                     3.  Samek  Petr

Listina  výherců  1. závodu 2.7.2011
     zúčastnilo se 71 jezdců:

Pionýr                   1. Nejedlý  Ondřej
                            2. Paser  Martin
                            3. Kotlík  Zdeněk

 

Domolep               1.  Olišar  Václav
                            2.  Brožek  Jan
                            3.  Sommer  Jiří

 

Moped                  1. Bakula  Jiří  ml.
                            2. Rozehnal  Jiří
                            3. Štěpánek  Tomáš

 

Speciál                 1. Kraus  Milan
                            2. Sechovec  Daniel
                            3. Švechovič  Vladislav

 

Moto  50               1. Plzák  Michal
                            2. Ryšavý  Jindřich
                            3. Závorka Milan

Pařez                   1. Novák  Pavel
                            2. Fučík  Karel
                            3. Nixbauer  Karel

 

Nad  100 kg          1. Plzák  Václav
                            2. Holešovský  Vlastimil
                            3. Louda  Jiří

 

Ženy                     1. Bártová  Magda
                            2. Bakulová  Martina
                            3. Nováková  Lenka

 

Junioři do 10 let      1. Pajer  Tomáš
                             2. Vrána Antonín
                             3. Janata  Filip

 

Junioři do 15 let     1. Havlín  Tomáš
                            2. Pajer  Antonín
                            3. Klofáč  Vít

 

Juniorky do 15 let   1. Brzoňová  Marika
                             2. Švechovičová  Vanesa
                             3. Dupalová  Jitka

 

SPRINT                1. Ryšavý Jindřich
                            2. Stýblo   Jiří  st.
                            3. Kotlík Zdeněk



Více zde: http://fichtlcup.webnode.cz/vysledkova-listina-/


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Listina výherců                   1.závod 30.8.2014
Pionýr             1. Vobořil Matrin
                      2.  Kotlík Zdeněk ml.
                      3.  Rezek  Pavel

Domalep         1.  Olišar  Václav
                      2.  Plzák  Pavel
                      3.  Škrabal  Petr

Moped            1.  Štěpánek Tomáš  st.
                      2.  Rozehnal  Jiří
                      3.  Novák  Pavel

Speciál           1.  Matějka  Jaroslav
                     2.  Hrubeš  Michal
                     3.  Sechovec Daniel

Moto 50          1.  Plzák  Michal
                     2.  Plzák  Václav
                      3.  Maršoun  Václav

Pařez             1.  Milichovský  Dan
                     2.  Vošický  Jan
                     3. 

Junioři do 10 let         1. Vrána  Antonín
                                2. Křepelka Josef
                                3. Kopic Kristián

Junioři do 15 let         1. Pajer  Tomáš
                                2. Pajer  Antonín

                                3.  Rabiňák  Ondra

 

Ženy                        1. Bártová Magda

POŘADÍ  DRUŽSTEV

1.Plzák Michal,Plzák Václav, Plzák Pavel

2. Vobořil Matrin,Pajer Tomáš, Kotlík Zdeněk ml.
3.Matějka Jaroslav,Bakula Jiří st., Štěpánek Tomáš ml.

 

 

 

 

 

 

 

 

 vý

herců  1. závodu 2.7.2011
     zúčastnilo se 71 jezdců:

Pionýr                   1. Nejedlý  Ondřej
                            2. Paser  Martin
                            3. Kotlík  Zdeněk

 

Domolep               1.  Olišar  Václav
                            2.  Brožek  Jan
                            3.  Sommer  Jiří

 

Moped                  1. Bakula  Jiří  ml.
                            2. Rozehnal  Jiří
                            3. Štěpánek  Tomáš

 

Speciál                 1. Kraus  Milan
                            2. Sechovec  Daniel
                            3. Švechovič  Vladislav

 

Moto  50               1. Plzák  Michal
                            2. Ryšavý  Jindřich
                            3. Závorka Milan

Pařez                   1. Novák  Pavel
                            2. Fučík  Karel
                            3. Nixbauer  Karel

 

Nad  100 kg          1. Plzák  Václav
                            2. Holešovský  Vlastimil
                            3. Louda  Jiří

 

Ženy                     1. Bártová  Magda
                            2. Bakulová  Martina
                            3. Nováková  Lenka

 

Junioři do 10 let      1. Pajer  Tomáš
                             2. Vrána Antonín
                             3. Janata  Filip

 

Junioři do 15 let     1. Havlín  Tomáš
                            2. Pajer  Antonín
                            3. Klofáč  Vít

 

Juniorky do 15 let   1. Brzoňová  Marika
                             2. Švechovičová  Vanesa
                             3. Dupalová  Jitka

 

SPRINT                1. Ryšavý Jindřich
                            2. Stýblo   Jiří  st.
                            3. Kotlík Zdeněk



Více zde: http://fichtlcup.webnode.cz/vysledkova-listina-/