Výsledková listina 2016

Listina výherců :               1.závod 2.7.2016
Pionýr            1. Vobořil Matrin
                     2.  Kotlík Zdeněk  ml.l
                     3.  Kalus Martin

Domalep        1.  Olišar  Václav
                     2.  Vacovský  Jindřich
                     3. Rada  Ivan


Moped ,Stadion      1.  Štěpánek Tomáš
                            2.  Bakula Jiří  ml.
                            3.  Bakula Jiří  st.

Speciál         1.  Matějka  Jaroslav

                   2.  Hrubeš  Michal
                   3.

Moto 50        1. Plzák  Michal 
                    2.  Maršoun  Václav
                    3.  Hrůza Martin

Pařez            1.  Koubek Oldřich
                    2.  Petr Petr
                    3. Vošický Jan

 

Babeta          1. Samek Petr

                    2. Blažek  Tomáš

                    3.  Dupal  Radek

 

Ženy             1. Růžičková  Andrea

                    2. Breburdová  Renáta

                    3.

 

Junioři do 15 let  ostrá
                    1. Vrána  Antonín
                    2. 

                    3.

Junioři do 15 let pionýr 
                    1. Dušek Tomáš
                    2. Hroch Daniel

                    3.

Juniorky do 10 let 
                     1. Olišarová Adéla

 

MINIČTYŘKOLKY   malá

                      1.Růžička Petr

 

MINIČTYŘKOLKY

                      1.Vavrla Michal

 

                          

Listina  výherců  1. závodu 2.7.2011
     zúčastnilo se 71 jezdců:

Pionýr                   1. Nejedlý  Ondřej
                            2. Paser  Martin
                            3. Kotlík  Zdeněk

 

Domolep               1.  Olišar  Václav
                            2.  Brožek  Jan
                            3.  Sommer  Jiří

 

Moped                  1. Bakula  Jiří  ml.
                            2. Rozehnal  Jiří
                            3. Štěpánek  Tomáš

 

Speciál                 1. Kraus  Milan
                            2. Sechovec  Daniel
                            3. Švechovič  Vladislav

 

Moto  50               1. Plzák  Michal
                            2. Ryšavý  Jindřich
                            3. Závorka Milan

Pařez                   1. Novák  Pavel
                            2. Fučík  Karel
                            3. Nixbauer  Karel

 

Nad  100 kg          1. Plzák  Václav
                            2. Holešovský  Vlastimil
                            3. Louda  Jiří

 

Ženy                     1. Bártová  Magda
                            2. Bakulová  Martina
                            3. Nováková  Lenka

 

Junioři do 10 let      1. Pajer  Tomáš
                             2. Vrána Antonín
                             3. Janata  Filip

 

Junioři do 15 let     1. Havlín  Tomáš
                            2. Pajer  Antonín
                            3. Klofáč  Vít

 

Juniorky do 15 let   1. Brzoňová  Marika
                             2. Švechovičová  Vanesa
                             3. Dupalová  Jitka

 

SPRINT                1. Ryšavý Jindřich
                            2. Stýblo   Jiří  st.
                            3. Kotlík Zdeněk



Více zde: http://fichtlcup.webnode.cz/vysledkova-listina-/


Sprinty           1. Matějka Jaroslav
                     2. Kotlík Zdeněk ml.
                     3. Olišar Václav

 

Největší vrak           Luboš Doležal

Nejlepší desing       Václav  Maršoun

 

 

 

Listina výherců :              2.závod 20.8.2016


Pionýr            1.  Sukdolák  Ladislav
                     2.  Janda  Tomáš
                     3.  Kotlík Zdeněk  ml.

Domalep        1.  Busta Tomáš
                     2.  Rabiňák  Ondra
                     3.  Olišar  Václav

Moped ,Stadion   1.  Štěpánek Tomáš
                         2.  Bakula Jiří  ml.
                         3.  Štěpánek  Petr

Speciál            1.  Matějka  Jaroslav

                      2.  Hrubeš  Michal
                      3.

Moto 50         1.  Maršoun  Václav
                     2.  Hrůza Martin
                     3.  Plzák  Michal 

Pařez             1.  Petr Petr
                     2.  Fučík Karel
                     3.  Koubek Oldřich

 

Babeta          1. Samek Petr

                    2. Dupal  Radek

                    3.  Blažek  Tomáš

 

Ženy            1. Růžičková  Andrea

                   2. Breburdová  Renáta

                   3. Bártlová  Pavla

 


Junioři do 15 let  ostrá
                               1. Vrána  Antonín
                               2.  Sedláček Miroslav

                               3.  Fučík Adam

Junioři do 15 let pionýr 
                               1.  Koudela Martin
                               2.  Dušek Tomáš

                               3.  Hroch Daniel

Junioři do 10 let
                               1.  Křepelka  Josef
                               2.  Bobiš Jakub

                               3.  Kos Lukáš

 

         ČTYŘKOLKY      1. Burián David

                                2. Růžička Petr

                                3. Kuthan  Vojtěc  

Listina  výherců  1. závodu 2.7.2011
     zúčastnilo se 71 jezdců:

Pionýr                   1. Nejedlý  Ondřej
                            2. Paser  Martin
                            3. Kotlík  Zdeněk

 

Domolep               1.  Olišar  Václav
                            2.  Brožek  Jan
                            3.  Sommer  Jiří

 

Moped                  1. Bakula  Jiří  ml.
                            2. Rozehnal  Jiří
                            3. Štěpánek  Tomáš

 

Speciál                 1. Kraus  Milan
                            2. Sechovec  Daniel
                            3. Švechovič  Vladislav

 

Moto  50               1. Plzák  Michal
                            2. Ryšavý  Jindřich
                            3. Závorka Milan

Pařez                   1. Novák  Pavel
                            2. Fučík  Karel
                            3. Nixbauer  Karel

 

Nad  100 kg          1. Plzák  Václav
                            2. Holešovský  Vlastimil
                            3. Louda  Jiří

 

Ženy                     1. Bártová  Magda
                            2. Bakulová  Martina
                            3. Nováková  Lenka

 

Junioři do 10 let      1. Pajer  Tomáš
                             2. Vrána Antonín
                             3. Janata  Filip

 

Junioři do 15 let     1. Havlín  Tomáš
                            2. Pajer  Antonín
                            3. Klofáč  Vít

 

Juniorky do 15 let   1. Brzoňová  Marika
                             2. Švechovičová  Vanesa
                             3. Dupalová  Jitka

 

SPRINT                1. Ryšavý Jindřich
                            2. Stýblo   Jiří  st.
                            3. Kotlík Zdeněk



Více zde: http://fichtlcup.webnode.cz/vysledkova-listina-/


Sprinty           1. Václav  Maršoun
                     2. Hrubeš Michal
                     3. Matějka Jaroslav

POŘADÍ  DRUŽSTEV

1.Matějka Jaroslav, Hrubeš Michal, Koubek  Oldřich

2. Bakula Jiří st. ,Bakula Jiří ml., Štěpánek Tomáš
3.Olišar Václav,Vobořil Martin,Maršoun Václav

 

Největší vrak        Vobořil Martin

Nejlepší desing       Vorlíček Martin

Nejlepší fanoušek  Vrána František