Výsledková listina 2017

1.závod 19.8. 2017

Listina výherců :              
Pionýr            1.  Vobořil Martin
                     2.  Janda  Tomáš
                     3.  Sukdolák  Ladislav

Domalep         1.  Busta Tomáš
                      2.  Olišar  Václav
                      3.  Marušák Vladimír

Moped ,Stadion   1. Štěpánek Tomáš  ml.
                        2. Bakula Jiří  ml.
                        3. Bakula Jiří  st.

Speciál            1.  Busta Vlastislav

                      2.   Matějka  Jaroslav
                      3.  Kuthan Pavel

Moto 50         1.   Hrůza Martin
                     2.  Dvořák Michal
                     3.    Rokos Josef

Pařez             1.  Vápeník Aleš
                     2.  Kubista David
                     3. Petr  Petr

 

Babeta          1.  Dvořák  Lukáš

                    2. Dupal  Radek

                    3.  Blažek Tomáš

 

Ženy            1. Růžičková  Andrea

                   2. Bártová Magda

                   3.

 

Junioři do 15 let pionýr 
                               1.  Koudela Martin
                               2.  Křepelka

                               3.  Dušek Tomáš

Junioři do 10 let
                               1.  Křepelka  Josef
                               2.  Červený David

                               3.  Křepelka  Jan

 

         ČTYŘKOLKY      1. Fialková Karolína

                                2.Štorcová Barbora

                                3.  

Listina  výherců  1. závodu 2.7.2011
     zúčastnilo se 71 jezdců:

Pionýr                   1. Nejedlý  Ondřej
                            2. Paser  Martin
                            3. Kotlík  Zdeněk

 

Domolep               1.  Olišar  Václav
                            2.  Brožek  Jan
                            3.  Sommer  Jiří

 

Moped                  1. Bakula  Jiří  ml.
                            2. Rozehnal  Jiří
                            3. Štěpánek  Tomáš

 

Speciál                 1. Kraus  Milan
                            2. Sechovec  Daniel
                            3. Švechovič  Vladislav

 

Moto  50               1. Plzák  Michal
                            2. Ryšavý  Jindřich
                            3. Závorka Milan

Pařez                   1. Novák  Pavel
                            2. Fučík  Karel
                            3. Nixbauer  Karel

 

Nad  100 kg          1. Plzák  Václav
                            2. Holešovský  Vlastimil
                            3. Louda  Jiří

 

Ženy                     1. Bártová  Magda
                            2. Bakulová  Martina
                            3. Nováková  Lenka

 

Junioři do 10 let      1. Pajer  Tomáš
                             2. Vrána Antonín
                             3. Janata  Filip

 

Junioři do 15 let     1. Havlín  Tomáš
                            2. Pajer  Antonín
                            3. Klofáč  Vít

 

Juniorky do 15 let   1. Brzoňová  Marika
                             2. Švechovičová  Vanesa
                             3. Dupalová  Jitka

 

SPRINT                1. Ryšavý Jindřich
                            2. Stýblo   Jiří  st.
                            3. Kotlík Zdeněk



Více zde: http://fichtlcup.webnode.cz/vysledkova-listina-/


Sprinty           1. Matějka Jaroslav
                     2. Karbula Petr
                     3. Vápeník Aleš

POŘADÍ  DRUŽSTEV

1.Bakula Jiří ml.,Bakula Jiří st.,Štěpánek Tomáš st.

2. Pajer Tomáš, Dupal Radek, Dvořák Lukáš
3.Matějka, Busta Vlastislav,Koubek

3. Kotlík Zdeněk , Vobořil Martin , Olišar Václav

 

Největší vrak        Kotlík Zdeněk ml.

Nejlepší desing       Pitcha

Nejlepší fanoušek   Majka Olišarová

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Listina výherců :               1.závod 1.7.2017
Pionýr            1.  Kotlík Zdeněk  ml.
                     2.   Sukdolák  Ladislav
                     3.  Janda  Tomáš

Domalep        1.  Busta Tomáš
                     2.  Olišar  Václav
                     3.  Kos Milan

Moped ,Stadion

                     1.    Bakula Jiří  ml.
                     2.  Štěpánek Tomáš  st.
                     3. Bakula Jiří  st.

Speciál            1.  Busta Vlastislav

                      2.   Matějka  Jaroslav
                      3.  Hrubeš  Michal

Moto 50         1.   Hrůza Martin
                     2.  Dvořák Michal
                     3.   

Pařez             1.  Petr  Petr
                     2.  Fučík  Martin
                     3. Šťepánek  Roman

 

Babeta          1.  Dvořák  Lukáš

                    2. Pajer Tomáš

                    3.  Dupal  Radek

 

Ženy            1. Růžičková  Andrea

                   2. Breburdová  Renáta

                   3.

 


Junioři do 15 let  ostrá
                               1. Vrána  Antonín
                               2.  Fučík Adam

                               3. 

Junioři do 15 let pionýr 
                               1.  Koudela Martin
                               2.  Dušek Tomáš

                               3.  Hroch Daniel

Junioři do 10 let
                               1.  Křepelka  Josef
                               2.  Křepelka  Jan

                               3.  Fišer Nikolas

 

         ČTYŘKOLKY      1. Burián David

                                2.Růžička Petr

                                3.  

Listina  výherců  1. závodu 2.7.2011
     zúčastnilo se 71 jezdců:

Pionýr                   1. Nejedlý  Ondřej
                            2. Paser  Martin
                            3. Kotlík  Zdeněk

 

Domolep               1.  Olišar  Václav
                            2.  Brožek  Jan
                            3.  Sommer  Jiří

 

Moped                  1. Bakula  Jiří  ml.
                            2. Rozehnal  Jiří
                            3. Štěpánek  Tomáš

 

Speciál                 1. Kraus  Milan
                            2. Sechovec  Daniel
                            3. Švechovič  Vladislav

 

Moto  50               1. Plzák  Michal
                            2. Ryšavý  Jindřich
                            3. Závorka Milan

Pařez                   1. Novák  Pavel
                            2. Fučík  Karel
                            3. Nixbauer  Karel

 

Nad  100 kg          1. Plzák  Václav
                            2. Holešovský  Vlastimil
                            3. Louda  Jiří

 

Ženy                     1. Bártová  Magda
                            2. Bakulová  Martina
                            3. Nováková  Lenka

 

Junioři do 10 let      1. Pajer  Tomáš
                             2. Vrána Antonín
                             3. Janata  Filip

 

Junioři do 15 let     1. Havlín  Tomáš
                            2. Pajer  Antonín
                            3. Klofáč  Vít

 

Juniorky do 15 let   1. Brzoňová  Marika
                             2. Švechovičová  Vanesa
                             3. Dupalová  Jitka

 

SPRINT                1. Ryšavý Jindřich
                            2. Stýblo   Jiří  st.
                            3. Kotlík Zdeněk



Více zde: http://fichtlcup.webnode.cz/vysledkova-listina-/


Sprinty                      1.   Matějka Jaroslav
                                2. Kotlík Zdeněk  ml.
                                3. Karbula Jaroslav

POŘADÍ  DRUŽSTEV

1.

2.
3.

 

Největší vrak        Toxík   Rezek Pavel

Nejlepší desing       Koudelka Martin

Nejlepší fanoušek   Dvořák Standa