Diskuze

pouťové slavnosti 23.8.2014

Datum: 14.09.2014 | Vložil: ilona

Chtěla bych poděkovat všem,kteří pomáhali jak s přípravou tak se samotným prodejem a nakonec i s úklidem.Lidi, jste super a je na vás 100% spolehnutí .Díky,díky ,díky

oli,.sznam.cz

Datum: 28.06.2014 | Vložil: dědek

parádní závod perfektní organizace skvělá atmosféra příští ročník na viěnou

Mates

Datum: 12.01.2014 | Vložil: Martin

Závody u vás jsou skvěle,tak se chci zeptat,jestli nechcete udělat 3závody v roce??Těším se na letošní závody.

foto 2013

Datum: 01.11.2013 | Vložil: Pavlína

Dobrý den bude doplněno foto a výsledková listina za rok 2013? Děkji

ZÁVOD

Datum: 02.07.2013 | Vložil: Mates

ZÁVOD O VÍKEDNU BYL SUPER, POČASÍ, OBČERSTVENÍ, ATD. ALE DVĚ VĚCI K TOMU, PRVNÍ ŽE TAM BYLY DOCELA ZMATKY KOLEM ČÁREK ZA UJETÁ KOLA, A HLAVNĚ CHCI ŘÍCT, NEDĚLÁM ZAVODNÍHO FICHTLA ABYCH HO TAM UPLNĚ ZRUŠIL, DOCELA BYCH PŘÍŠTĚ PŘIVÍTAL JINOU TRAŤ, ALE JINAK PARÁDA, DĚKUJU POŘADATELŮM ZA KRÁSNÝ ZAVOD A TĚŠIM SE NA PŘÍŠTĚ

Re: ZÁVOD

Datum: 10.07.2013 | Vložil: občerstvení

děkujeme za chválu a budeme se těšit na příště .díky ,díky,díky.............

Hodnocení závodů

Datum: 30.06.2013 | Vložil: Sagy

Včerejší závody pěkné, počasí se vydařilo, občerstvení na jedničku, jen ta organizace.. stejná jako loni :-) (viz komentář ze stránek Miřetic)
"Vloni v Hnevkovicich jim jdu vratit cislo a cumej na me co tam delam,ze mam bejt jeste na trati,tak jim ukazuju,ze mam vsechny carky,no comment"

Re: Hodnocení závodů

Datum: 01.07.2013 | Vložil: Milan

mám stejný názor.Ty čárky je vůbec špatný řešení.Zhruba po 5 kolech už nevím kolik jich vlastně mám leda bych si sundal číslo a někde v lese si je přepočítal.Kdyby u cíle místo s praporem stál někdo s kleštěma a procvakl mi dirku za ujeté kolo (podobně jak při enduru) nemusejí být pak žádné dohady. Jinak super trať a občerstvení.Těším se příště.

Re: Re: Hodnocení závodů

Datum: 08.07.2013 | Vložil: 123

Ja bych si spis vzal fix a ty carky bych si delal v lese pri cigaru,v klidu bych dokouril a pak hrde prijel do cile,jako prvni,vzdyt jsme Cesi a mi si vzdycky poradime,co rikate???

pitbike

Datum: 18.05.2013 | Vložil: Gabina

Chci se zeptat budou letos zařazeny pitbike ?

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek